KASY FISKALNE

KASY FISKALNE

Ponad 20 lat doświadczenia gwarantuje, że dobierzemy ofertę odpowiednią dla Twoich potrzeb.

Kasy fiskalne, a właściwie kasy rejestrujące to urządzenia elektroniczne, służące do rejestracji obrotu oraz kwot podatku należnego ze sprzedaży detalicznej. Każdy podatnik sprzedający towary lub usługi osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej i rolnikom ryczałtowym musi, co do zasady, rejestrować sprzedaż kasą fiskalną. Od tej zasady są wyjątki opisane w aktualnym rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

Przy zakupie pierwszego urządzenia lub urządzeń fiskalnych przysługuje zwrot kosztów zakupu z Urzędu Skarbowego do 90%, ale nie więcej niż 700 zł.

W swojej ofercie posiadamy jedynie urządzenia od najlepszych producentów, o których niezawodności przekonaliśmy się przez wiele lat współpracy.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niżej wymienionych producentów.

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Posnet Polska S.A. to firma z polskim kapitałem i dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku urządzeń fiskalnych. Jest producentem kas i drukarek rejestrujących, a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe.

Polskie przedsiębiorstwo informatyczne, specjalizujące się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kas i drukarek fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą. Od 1998 notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 1993 roku urządzenia Elzabu, jako pierwsze kasy fiskalne w Polsce zostały dopuszczone do obrotu handlowego.

Sharp to wszystkim znany japoński producent elektroniki użytkowej. Obecnie koncern jest jednym z największych na świecie wytwórca sprzętu opartego na nowoczesnych technologiach. W Polsce za urządzenia fiskalne odpowiedzialna jest firma Torell, która w swojej ofercie ma także kasy słowackiej firmy Elcom (popularne kasy EURO).

Close Menu