SYSTEMY SPRZEDAŻY

SYSTEMY SPRZEDAŻY

Ponad 20 lat doświadczenia gwarantuje, że dobierzemy ofertę odpowiednią dla Twoich potrzeb.

W większych przedsiębiorstwach jeśli chcemy lub musimy mieć podgląd stanów magazynowych, co jest bardzo pomocne przy zamówieniach i remanentach, zalecana jest instalacja programu magazynowego, z którym może współpracować urządzenie fiskalne.

Polecamy programy magazynowo-handlowe takie jak PC-Market, Subiekt GT, WF-Mag oraz liczne programy do fakturowania i rozliczeń podatkowych.

W ofercie posiadamy też dedykowane programy dla przychodni, aptek i restauracji.

Systemy sprzedaży w zależności od wielkości sklepu

Mały sklep

Średni sklep

Duży sklep

W takiej sytuacji mamy następujący wybór:

KASY SYSTEMOWE

Są to większe kasy fiskalne, których zadaniem będzie współpraca w systemie sprzedaży razem z innymi kasami i programem magazynowym. Kasa systemowa ma więcej możliwości od zwykłych kas. Najważniejsze cechy wyróżniające to możliwość komunikacji z serwerem bez przerywania pracy na kasie oraz dużo większa pojemność bazy towarowej od zwykłej kasy.

DRUKARKI FISKALNE

W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie. Do jej pracy potrzebny jest komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów. Wchodzi w skład komputerowych systemów sprzedaży. Do rejestracji paragonu na drukarce fiskalnej używa się programu komputerowego potrafiącego sterować drukarką przy pomocy złącza RS, LAN lub USB.

POS

Point Of Sale, czyli punkt sprzedaży. Składa się najczęściej z monitora dotykowego lub coraz częściej tabletu z odpowiednią aplikacją i drukarki fiskalnej.

Skontaktuj się z nami

ul. Senatorska 17
(na przeciwko Urzędu Skarbowego)
08-400 Garwolin

tel.: 25 682 35 17

e-mail: fiskalne@duosoft.pl

ul. Nadwodna 13
08-400 Garwolin

tel.: 25 682 11 54

e-mail: duosoft@duosoft.pl